bakulik kreacje wizualne Łukasz Bakuła

przejdź do treści

Menu

Firma

Firma wyrosła na fundamencie dwóch pasji założyciela, którymi są tworzenie stron WWW i fotografia. Powstała pod koniec 2008 roku i chociaż jest przedsięwzięciem młodym, to już może poszczycić się znacznym dorobkiem. Wynika to z faktu, iż już wcześniej świadczyłem usługi jako osoba prywatna, przeważnie rodzinie i znajomym, a teraz postanowiłem powiększyć skalę działań. Mam więc już doświadczenie w każdej z oferowanych kategorii usług.

Firma jest mała, ale prężna i wciąż rozwijająca się. Moim głównym celem jest zadowolenie Klienta. Każde zamówienie rozpatrywane jest indywidualnie, a w zależności od charakteru pracy, końcowy wynik konsultowany jest z Klientem przed lub w czasie tworzenia. Często przedstawiam kilka wariantów do wyboru.

Zgodne z nazwą firmy, oferuję usługi związane z szeroko rozumianym przetwarzaniem obrazów i grafik z naciskiem na wykonywanie fotografii. Do tego dochodzi jeszcze programowanie stron WWW, które również są utworami odbieranymi wizualnie. Po szczegółowe informacje odsyłam na odpowiednie podstrony.

Swoją ofertę kieruję zarówno do osób prywatnych, jak i małych i średnich firm, a także innych instytucji, np. kulturalnych i oświatowych. Fizycznie działam na ternie Trójmiasta (siedziba w Rumi), jednakże niektóre usługi (np. tworzenie stron internetowych) świadczę również dla Klientów z całej Polski.

Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą i zachęcam do skorzystania ze świadczonych przeze mnie usług.

^ na górę copyright © 2007-2024 by Łukasz Bakuła